Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Masáž se solným peelingem

  image                

Fotografie Ráno na Gokyo Ri

SŮL HIMALÁJSKÁ

 vznikla před miliony let vysycháním moří. Podmínkami uvnitř Země se vytvořily krystaly, které propůjčují  himalájské kamenné soli její charakteristický vzhled.

HIMALÁJSKÁ SŮL     image

léčivé účinky himalájské soli jsou známy zejména tím, že krystaly čisté soli zahřátím uvolňují záporné ionty, které blahodárně působí na alergiky, astmatiky a lidi s oslabou imunitou. Proto jsou vyhledávány v jakékoli formě - v podobě svícnů, které jsou zahřívány čajovou svíčkou nebo solných lamp, do kterých je vkládána žárovka, jenž prosvítí a zahřeje celý kámen a bezesoru i vliv oranžového světla má terapeutický účinek, mírní deprese, uklidňuje, navozuje příjemné relaxační prostředí.

 

léčivý  a relaxační  peeling   přináší maximální pocit uvolnění, posiluje organismus, kterému dodává minerály, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost a ph pokožky, čímž působí příznivě na mnohá onemocnění kůže. Prohřívá, obnovuje vitalitu, regeneruje, působí protizánětlivě, dezinfikuje pokožku a působí proti vzniku akné. ke můžeme touto masáží se solným peelingem nahradit koupel v moři.

                                               image                             

detoxikační zábal: v misce necháme zvolna rozpustit 2-3 polévkové lžíce soli se studenou vodou, bavlněné ponožky poté namočíme v roztoku, vyždímeme, navlečeme a chodidla zabalíme do froté ručníku, přikryjeme teplou dekou a relaxujeme v klidu na lůžku 20-40 minut. Tato léčebná kúra napomáhá vyplavování toxiků z těla, zvyšuje imunutu, obranyschopnost před virovými nákazami ( rýma, chřipka, nachlazení... ) a stimuluje meridiány.
                                                                                                                  
ezoterické použití: krystaly soli položené na misce čistí prostor, používají se k očistným rituálům. Např. nasypané krystalky soli v miskách rozmístíme do rohů místností, aby rozproudily stagnující energii. Vždy je nutné po čase sůl vyhodit a nahradit novou - nikdy nepoužívejte sůl, která již očistila prostor k dalšímu použití do koupele.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

071 Everest z Kala Pataruimage image


upozornění: solnou masáž  nedoporučujeme při vysokém tlaku, křečových žilách a v těhotenství, neboť zvyšuje prokrvení a pro tyto osoby je vhodnější pouze potírání jedn

otlivé patrie  postiženého místa solným roztokem.

                                                     

470 Solo Khumbu a Ama Dablam

                                                                         

                                                   image

 

image

image                                                    

 
TOPlist